To miał być spokojny weekend. Poranny trening na szosie potem  spinning w Artis Wellness Club. A skończyło się jak zawsze…

No chodź! Co tak będziesz w domu siedział…

Zabiegany, szalony piątek w szczycie sezonu. Telefony się grzeją i nagle przychodzi SMS od Karoliny:

– Mikołaj jest temat, potrzebujemy rowerowego kozaka do sesji dla Suzuki z  rowerowymi  akcesoriami!

– Dobra, czad… A jakieś szczegóły? Kiedy? Gdzie? Bo wiesz… sezon!

– Jedziemy za tydzień! W Tatry!

– Dobra. Masz to.

"Ludzie — oni są magicznymi 66% kadru, uwiarygadniają historię, którą opowiadamy, życia nie oszukasz!"

Powiedziałem, a potem pomyślałam: Sen jest dla cieniasów

Karolina z resztą wiedziała, że nie odmówię — ekipa  Pawła Poręckiego szykowała zdjęcia z akcesoriami samochodowymi dla Suzuki Motor Poland — pod konkretną grupę: użytkowników rowerów. Chyba rzeczywiście pasowałem?

Tu znajdziecie więcej prac Pawła

Strzały w deszczu!

Lepszego planu zdjęciowego nie mogłem sobie wymarzyć. Góry, rzeka, zielono po horyzont. Facet ma oko — pomyślałem. Pozowanie… ? To nie było pozowanie, po prostu robiliśmy z Karoliną, to co zwykle robi się na takiej wyprawie, a ekipa Pawła robiła swoje. Pogoda tylko nas nie rozpieszczała, lało i wiało – byliśmy w wysokich Tatrach.

Fiat lux!

Jak tylko skończyliśmy zdjęcia i zaczynaliśmy powoli wracać… nastała jasność! Chmury się rozpłynęły i pojawił się błękit nieba. Szybka decyzja i zrobiliśmy jeszcze jeden strzał, pokazując funkcjonalność platformy rowerowej! Wyszło fantastycznie!

Magiczne 66%

Wieczorem przy postprodukcji zajrzałem Pawłowi w monitor i zrozumiałem, dlaczego tak się uparł, aby ominąć agencję modeli i na własną rękę szukał pasjonatów i zapaleńców rowerowych, którzy nie będą stać przy rowerach jak kloce betonu. Sam to potwierdził. Pojawił się mu się kiedyś na sesji zimowej, wybrany skrupulatnie model z nartami, który nigdy nie miał nart na nogach! I skucha. Wyglądał z nartami tak idiotycznie, jak ja opowiadający o układzie wydalniczym winniczka. Choć chyba to byłoby lepsze. Cóż, ludzie — to w końcu oni są magicznymi 66% kadru, uwiarygadniają historię, którą opowiadamy, życia nie oszukasz!

Pełna galeria zdjęć tutaj!