Leasing na rower? To możliwe! Serio!

Mówisz: leasing, myślisz: samochód + biurokracja + wielocyfrowe wydatki? Niepotrzebnie. Gdy coraz więcej osób rezygnuje z czterech kółek i przesiada się na rower, leasingodawcy w Polsce również reagują na tę zmianę i przygotowują atrakcyjne oferty dla pedałujących przedsiębiorców.

Rower stał się równoprawnym środkiem transportu. Bywa, że zakup jednośladu i kolarskich akcesoriów wypada wpisać w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Podobnie jest z samą eksploatacją rowerowego sprzętu – naprawami, serwisem czy wymianą części. Omijanie zakorkowanych ulic w drodze do pracy, rundka do klienta czy na pocztę albo poruszanie się po terenie firmy… Okazji, by rower powiązać z uzyskaniem przychodu, jest naprawdę wiele. Przedsiębiorco, jeżdżąc na dwóch kółkach, nie musisz już angażować w to prywatnych środków.

Minimum formalności

Co szczególnie istotne dla ceniących swój czas, leasingowanie roweru wcale nie oznacza spędzania długich godzin na wypełnianiu papierków ani wielodniowego czekania na decyzję kredytową. Nie musisz skrupulatnie odliczać gotówki, nie jesteś zobowiązany opowiadać o szczegółach stanu majątkowego lub o przychodach firmy. Czekanie w punkcie obsługi banku również należy do przeszłości.

„Leasing możesz załatwić u nas w Airbike'u przy kawie albo online"

  

Sprinterska procedura

Masz wybór: rower możesz leasingować stacjonarnie w sklepie sportowym lub on-line. Umowę leasingową na zakupy o mniejszej wartości zawrzesz bez wychodzenia z domu, z każdego miejsca, o dowolnej porze, 24/7 przez okrągły rok. Cały ten proces – od wyboru produktów, przez ustalenie warunków leasingu i weryfikację możliwości finansowych klienta biznesowego, aż po końcową akceptację umowy – trwa zaledwie kwadrans.

 

Przyjazna aplikacja

Skąd tak szybka informacja zwrotna? Dzięki zintegrowanym z bazą przedsiębiorców autorskim aplikacjom, których algorytmy automatyzują część procedur i usprawniają papierkową biurokrację. Zarejestruj się w zintegrowanym e-sklepie rowerowym i skompletuj zakupy, a leasingodawca niemal natychmiast zweryfikuje Twoją tożsamość i uwiarygodni Cię – właściwie bez Twojego wysiłku.

„Jeśli dobrze poszukasz, trafisz na leasing z ubezpieczeniem roweru"

Elastyczne warunki

Kryteria? Są elastyczne i dostosowują się do klienta. System proponuje najlepszy wariant miesięcznych rat, wysokość opłaty wstępnej i całkowitą wartość zakupu. Ostatecznie sam wybierasz rodzaj leasingu (operacyjny – z fakturą na leasingodawcę lub finansowy – z fakturą na firmę klienta) i dostosowujesz parametry kalkulacji do własnych potrzeb. Od każdej faktury odpisuje się cały VAT.

Jedyny warunek stawiany każdemu leasingobiorcy to pozytywna historia kredytowa.

Limity finansowe różnią się w zależności od firmy leasingowej. Przyznać jednak trzeba, że większość banków w swoich ofertach w ogóle nie decyduje się na niskie leasingi dedykowane dla kochających rowery przedsiębiorców, prowadzących start-upy i spółki handlowe. Zanim wypomnisz, że marża na leasing rowerowy jest procentowo wyższa niż ta samochodowa (bo jest), zauważ, że rowerowy leasingodawca czerpie z zakupów znacznie niższe zyski. Dodatkowa korzyść? Jeśli dobrze poszukasz, trafisz na leasing z ubezpieczeniem roweru.

Jeszcze do niedawna transakcje tego typu kojarzyły się z wielopiętrową biurokracją. Korzystanie z przejrzystych aplikacji leasingodawców przypomina raczej metodę płatności – alternatywę dla przelewów czy kart kredytowych.

Ostatni krok? Podpis pod umową. Złożysz go w obecności kuriera. Zamiast tego możesz też tego samego dnia pojawić się u nas i wyjechać ze sklepu na nowym sprzęcie. Proste?

Zapraszam na :

https://sklep.airbike.pl