Sezon rowerowy powoli, acz nieuchronnie zbliża się do końca. Nadchodzi jednak nowy sezon zimowy, a wraz z nim niemałe zmiany w AirBike. Najważniejsza z nich? Już w poniedziałek 16.09 otwieramy nowy sklep na Wilanowie!

Mieszkańcy prawobrzeżnej części Warszawy i zapaleńcy sportów zimowych na pewno kojarzą nasz sklep przy ul. Ostrobramskiej 64. Do tej pory pełnił on podwójną rolę: latem, podobnie jak pozostałe nasze placówki, był sklepem oraz serwisem rowerowym, zimą zaś zamieniał się w miejsce, gdzie w nowy sprzęt mogli zaopatrzyć się wszyscy fani narciarstwa i innych sportów zimowych. Teraz jego funkcję przejmie nowy punkt – sklep AirBike przy ul. Branickiego 9, czyli dokładnie naprzeciwko dobrze wszystkim znanemu wilanowskiemu AirBike’owi na Branickiego 10.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zdecydowaliśmy się przenieść nasz sklep i serwis narciarski do wygodniejszej lokalizacji. Nowy punkt przy ul. Branickiego 9 jest doskonale skomunikowany z Wilanowem, Ursynowem i Kabatami, jednak mieszkańcy pozostałych dzielnic także nie będą mieć najmniejszych problemów z dotarciem do naszych drzwi.

Co to oznacza dla naszych Klientów? Oczywiście bardziej komfortowy dostęp do serwisu narciarskiego, w którym będzie można skorzystać z takich usług, jak m.in.:

  • uzupełnianie ubytków;
  • podnoszenie krawędzi, ostrzenie oraz smarowanie nart;
  • montaż i diagnostyka siły wypięcia wiązań;
  • serwis desek snowboardowych.

Na miejscu oczywiście czeka na Was także fantastyczny sklep zaopatrzony aż po sam sufit w odzież zimową, bieliznę termiczną, narty i kijki, buty narciarskie oraz wszelkie akcesoria, których nie może zabraknąć na stoku – kaski, gogle, rękawice itp. Oferujemy pełen przekrój najbardziej niezawodnych i rozpoznawalnych na rynku marek, takich jak Elan, Nordica, Helly Hansen czy Rossignol. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka, niezależnie od rozmiaru, koloru czy budżetu.

A co w przypadku, gdy nie do końca orientujecie się w produktach dostępnych na rynku lub dopiero zaczynacie swoją przygodę ze sportami zimowymi? Spokojnie! Nasi sprzedawcy i serwisanci to także doświadczeni doradcy, którzy chętnie udzielą Wam wszelkich potrzebnych informacji, pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu, dopasują go do Waszych potrzeb i rozwieją wszelkie wątpliwości tak, by każdy Klient opuścił nasze progi w pełni usatysfakcjonowany i gotowy do ruszenia na stok!

Dla tych, którzy na nartach jeżdżą jedynie okazjonalnie i nie chcą kupować własnej pary, uruchomiona zostanie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Będzie można zaopatrzyć się w niej m.in. w wysokiej klasy narty, kijki i buty narciarskie, ograniczając w ten sposób ryzyko, że po dojechaniu do wymarzonego kurortu nie znajdziecie tam dla siebie wyposażenia.

A co po zimie? Nasz nowy serwis narciarski na Wilanowie zamieni się w serwis rowerowy, a do sklepu oczywiście wjadą rowery i cały okołorowerowy sprzęt. Dzięki takiemu rozwiązaniu odciążymy nasze pozostałe serwisy znajdujące się w okolicach Wilanowa, Ursynowa i Kabat, znacząco skracając kolejki i czas oczekiwania na odbiór rowerów. Szykujemy dla Was także poszerzenie oferty rowerów miejskich, trekkingowych, damskich i dziecięcych. Co więcej, planujemy prezentować na miejscu przekrój rowerów elektrycznych (e-bike’ów), które zdobywają u nas coraz większą popularność. Jest na co czekać!

Jeżeli tak jak i my nie możecie doczekać się otwarcia naszego nowego sklepu i powitania sezonu narciarskiego, zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 16.09 do AirBike przy ul. Branickiego 9!